Leden 2013

Really?

26. ledna 2013 v 23:25 | Andy |  iwrite
Opravdu?? Ani se mi tomu nechce věřit... Náš evidentně naprosto hloupý, nevzdělaný a totálně naivní národ si opravdu zvolil za prezidenta, tj. člověka, který sice nemá tolik pravomocí, ale reprezentuje náš stát, a měl by se stát jeho ikonou, takového uboze vypadajícího náfuku, samolibého, věčně opilého člověka, který se podílel na několika politických zločinech, doukázal naší zemi totálně zadlužit, lže kudy chodí a vymýšlí si. A další x důvodů, kvůli kterým by pro mě NIKDY nemohl být prezidentem. A od dneška také přestávám být na svůj národ a na svoje občanství hrdá. Jsem si jistá že příštích minimálně 5 let nás nic dobrého nečeká. Náš stát, který se potácel na hranici únosnosti se s největší pravděpodobností pořítí do neuvřitelných sraček. Ještě honem honem předčasným vládním volbám, šup tam s ČSSD a KSČM a už hledám kam emigrovat..
Jsem z výsledků více než zklamaná, prostě nedokážu pochopit, že někdo může dát přednost člověku, kterého jsem popsala výše před šlechticem z dobrými způsoby velikánských přehledem, zejména co se zahraničních věcí týče, slušným a hlavně poctivým člověkem, co o úřad neusiloval pro to, aby si namastil kapsy, ale aby konečně naší zemi vyzdvihl k lepšímu... To je mi opravdu záhadou.. A ještě smutnější je, když slyším, že Zemana podpořil někdo mladý, třeba v mém věku. To si pokaždé kladu otázku PROČ.
Já osobně jsem podporovala knížete již v prvním kole a ani na vteřinu jsem neváhala dát mu svůj hlas znovu. Bohužel to nestačilo.
Snad více, než celkové výsledky mě ale pobouřil (což je v mém případě neskonale podceněné slovo) Klausův výrok. Jak si vůbec může dovolit vzít do úst větu a heslo Václava Havla a neostyšně s ní čachrovat v prospěch Zemana?!?! Pan prezident Havel (pro mě jediný opravdový český prezident, kterého jsem poznala) se musí obracet v hrobě! Je mi z toho opravdu špatně, jak si toto někdo může dovolit!
A aby nestačilo jen toto, Zemanovi voliči jsou kromě jisté dávky stupidity navíc ještě idioti nevybíravých mravů. Samozřejmě bych nerada házela všechny do jednoho pytle, ale zaprvé jsem zatím nepotkala člověka, který by v mých očích po své volbě za něco stál, ale navíc, co jsem dnes zažila, jen několik málo hodin po volbách v nákupním centru, nad tím mi rozum stál. Kvůli mé placce s Karlem se na mě lidé nestyděli pořvávat hlášky typu "Jak někdo může volit Karla" nebo cituji "Díky bohu že to prosral"... Kde to jsme lidi? Čekám, kdy se za příslušnost k straně/kandidátovi bude trestat a jiné, než podpory dosavadní vlády zakazovat... Tímto u mě všichni, kteří za toto můžou a dovolili si takové až nevěřícné vystupování, klesli na dno vší špíny.
To je tak nějak vše, co jsem dnes chtěla napsat, alespoň něco mě po dlouhé době donutilo sem přispět svým názorem...