Listopad 2012

Thinking...

18. listopadu 2012 v 19:25 | Andy |  iwrite
Po dlouhé době konečně článek. Takový ten přemýšlící...
V Praze je... no blaze ani ne. Spíš tak střídavě slunečno :-) Ve škole je zatím fajn, tedy až na celkem velké množství učení, ale jinak si nemůžu stěžovat. S bydlením je to horší. Ale aspoň mě lidi opět jednou přesvědčili, že jsou to ti nejsobečtější, nejvíc zlé a proradné bytosti a neustále mě utrvrzují v tom, že zvířatům se nemohou ani rovnat.
Díky těmto prvotřídním sviním si teď do Prahy nemůžu vozit psy a platím nehoráznou částku za ubytování, které jsem si sháněla pro jejich potřeby. Jsem ale pevně rozhodnutá, že pokud se to do konce semestru nevyřeší nebo si nenajdu nové bydlení, se školou skončím a budu radši se psy. Ano, nepořizovala jsem si je pro to, aby přes týden seděli na zahradě a koukali sami do zdi. Buď všichni nebo nikdo. Tak jsem si to stanovila už na začátku a hodlám to dodržet.
..
Kromě neustálého cestování a přejíždění sem a tam se nic zásadního v mém životě neděje.. Zatím se všechno tak nějak snaží zapadnout do správných kolejí a najít si rytmus. S přítelem jsme v pátek oslavili čtyři roky a jsem ráda, že nám to pořád klape. Moji psi také slaví, v říjnu dva a tři roky a za týden bude nejmladšímu rok. Jsou to velcí kluci, a dělají mi radost, jak na trénincích (většinou :D) tak i doma a prostě jen tím že jsou. Lepší společnost si neumím představit. Bohatě by mi k životu stačily ty jejich tvářičky a vděčné pohledy. Miluju je. Ale to je asi zřejmé :-)