Červenec 2012

Psí

31. července 2012 v 19:24 | Andy |  icapture
Chtěla jsem vložit ještě dneska aspoň jednu fotku, aby to tu nebylo tak smutný. A zároveň jsem se chtěla pochlubit svými chlupáčky. Tak jsem to spojila :)

Budu o nich psát, hodně. Tak je musím představit :)
Vlevo je Dino, hnědobílá borderka, sportovní naděje, akční terorista. Vpravo je Grimm, hnědá kelpie, náladový míčkofil, flyballista a aportér. Téměř všude chodí se mnou, takže už jsou vcelku světaznalí, ač mladíci (Dinovi je sotva třičtvrtě roku, Grimmovi táhne na 2). Další informace o nich se spolehlivě dozvíte v článcích budoucích :) Tato fotka byla pořízena před týdnem v chorvatském Umagu, kde s námi psíci trávili dovolenou, ze které jsme museli odjet neplánovaně dříve, protože jsem šikovně chytila angínu. A to jsme se chystali s přítelem pokořit nejvyšší slovinskou horu Triglav. No tak snad příště. :)
A.

Zvládnuto

31. července 2012 v 11:09 | Andy |  iblog
Snad poslední technický článek. Blog je nenávratně změněn k nepoznání. Design jsem dělala v jednu ráno a nesnažila jsem se zrovna vyhrát Nejestetičtější design roku, jenom jsem potřebovala něco, co bude aspoň prozatím ladit ze zbytkem stránky. Nakonec to nevypadá tak zle, i když je to jednoduché. Možná si ho chvíli nechám :)
Je trochu temnější a podle mě mu chybí něco, co by ho rozzářilo, tak snad se to povede obsahem ;)
Asi bych měla napsat i něco o sobě, jenže nevím co a kam :-)
Jinak je vše už asi jasné. V záhlaví je silueta pracující borderky, symbol, který mě jednoduše vystihuje, menu je prosté, ale snad jasné. Má čtyři rubriky - bloguju, píšu, fotím, nevím - poslední je takový šuplík pro to, co se jinam nevejde ;) Jestli časem zjistím, že mi nějaká rubrika chybí, přidám.
A to je snad pro začátek vše Usmívající se
Andy

Nový start :)

31. července 2012 v 0:23 | Andy
Tak jsem se rozhodla. Často si pročítám různé blogy a baví mě číst zajímavé články a prohlížet si krásné fotky. Sama jsem ale naposledy napsala před moc dlouhou dobou. Poslední rok byl stejně jenom plný odříkávání všeho a každá zábavná činnost doplňována slovy nemám čas. Teď mám ale prázdniny, jsem přijaná na VŠ a konečně po měsících, možná letech, můžu svobodně říct, že MÁM ČAS. Jupí. A tak začínám dělat spoustu věcí pořádně, čtu, mnohem víc fotím, cestuju, keškuju jako o život, věnuju se konečně plnohodnotněji psům... a obnovuju si blog. Sama tomu nevěřím, třeba u toho nezůstanu dlouho, třeba mě to přestane brzo bavit, najdu si lepší koníček, nebudu mít čas. Ale zkusím to, jsem rozhodnutá, že to fakt zkusím, budu plnit články texty a hlavně fotkami.
Protože tenhle blog byl kdysi můj svět a moje veliká srdcovka, přemýšlela jsem, co udělám. Jestli si založím úplně nový blog a tenhle nechám pod vrstvou popela, která se na něm za ty roky usadila, nebo zda ho dokážu obnovit.
Články, mnohdy starší více než 5 let jsou ale plné chyb, dětských výkřiků a přiznejme si, pěkné dávky trapnosti :-)
Rozhodla jsem se, že všechny články smažu a nechám třeba jeden, dva za každý rok. Přece jen mi ale bylo líto zahodit tolik času a úsilí, tak aspoň píšu malou statistiku.

První článek: 27. Ledna 2007 v 18:02
Článků za rok 2007: 140 (nejvíce v prosinci - 43)
Článků za rok 2008: 335 (nejvíce v ledni - 109!)
Článků za rok 2009: 2
Poslední článek: 4. Února 2009 v 20:20

Vydržela jsem tedy psát články téměř nepřetržitě po dva roky. Tolik článků jsem mazala celý den, zavzomínala si, zasmála se, zastesklo se mi po těch pubertálních letech. A teď jsou všechny vzomínky nenávratně pryč. Nechala jsem opravdu jen asi čtyři články, u kterých jsem nechala své původní popisky a text, tak jak jsem kdysi napsala, trochu se stydím :-)

A co očekávám od "nového" blogu teď? Chci sem dávát hlavně fotky, protože focení je moje závislost. Už tehdy byla, to se nezměnilo :) Chci psát články ze svého života, okolí, názory na věci. Chci sem dávat věci co se mi líbí, odkazy na videa a fotky. Chci psát o psech, protože to je moje další závislost, ale na rozdíl od tehdy mám konečně možnost dvě úžasné stvoření vlastnit. Ano, dokonce i tu vysněnou borderku :) Chci se tu radovat, chci si tu ulevit, vybrečet se i vyvztekat. Chci to tu mít zase ráda :)

Doufám, že se mi to podaří, teď se chystám na rekonstrukci vizuální stránky, menu a hlavně designu, tak snad se brzy zase ozvu :)