Září 2007

Davis Cup Paha 2007

22. září 2007 v 15:52 | Jateer |  ^^ Articles
Takzeee... od patku 21.9. do neděle 23.9. v Praze v SAZKA ARENA probiha baráž Davisova Poháru Ceska Republika x Švýcarsko. Ja tata a bracha jsme meli to stesti a dostali jsme listky.
Ja jsem byla v pátek a pojedem jeste zitra - v nedeli.
Musim říct, že to byla parádní podívaná!
Ve 14:00 začla hrát světová jednička Roger Federer proti našemu Radku Štěpánkovi. Byl to fakt zážitek. Hráli čtyři sety, první dva vyhrál Federer 6:3 6:2 a když ve třetím vedl 5:4, Štěpánek zabojoval a v tie-breaku (mimochodem, Federer ma v tiebreaku nejlepsi bilanci ze vsech hracu a jen malo komu se povedlo vyhrát ho s ním) ho porazil, takže třetí set zkončil 7:6 pro našeho Štěpánka. Poslední set byl taky boj, ale Štěpánek nakonec podlehl a tak Federer za hlasitého jásotu švýcarských fanoušků zakončil čtvrtý set 7:5 výhrou v tie - breaku. Zápas trval tří hodiny a pak byla pul hodinová přestávka.
V dalším zápase se utkali naše česká jednička Tomáš Berdych a švýcarský Stanislas Wawrinka. Byl to hodně těsný boj, ale náš Berdych nezklamal a vyhrál 3:0 na sety. Trval rovněž tři hodiny. Utkání zkončila a my jsme mohli spolu s minimálnš dvaceti tisíci dalšími lidmi odcházet... A že to trvalo, než jsme se dostali ven!! :D
Pak už hurá na metro a na Chodov a z něj autem šupky domu :P Vrátili jsme se někdy v noci a ja jsem sla chrápat s žaludkem plnym coly, pizzy a hranolků a se skvělými zážitky!! :)
Už se těšim na neděli!!
A teď pár fotešek:
Takovej hezkej pohled jsme měli!! Z téhle fotky to vypadá jako by to bylo hodně vysoko, ale ve skutečnosti jsme viděli mnohem líp!! :)
Federer.........................................Štěpánek............................Wawrinka..........................
Berdych
Takovy "visitky" hráčů :)
Nějaký fotešky z průběhu utkání... nektery jso v horsi kvalite, protoze pri zmensvani mi to vzdycky blbne...
Ja s bráchou, pořádně jsme fandili... sorry, že se tvéřim jak kreten, měla jsem trochu vytlem a v hale musi být při rozehrání úplné ticho, tak... no snad chapete, proč jsem červená :D Mimochodem ty tyčky s BNP Paribas mam jeste doma :D
A takhle to vypadalo na stanici metra zastávky Českomoravská po zkončení... Ten klučina vpravo s červenou kšiltovkou je brácha.
A na závěr jsme se museli s bráchou vyfotit s Korvetou na parkovišti v Chodově :P:D Mimochodem tu ruku nemam tak dežotně v bok ale držim brašnu s foťákem :D
Mno, tak to by bylo, snad se vám fotesky libi (vsecky jsem fotila ja) a já se jdu koukat na double v telce, paaa ;)